Blog w języku polskim

Wracam do prowadzenia w języku polskim mojego bloga poświęconego naukom społecznym oraz – tak naprawdę – nauce w ogóle. Od ponad roku staram się w miarę systematycznie prowadzić analogicznego bloga w języku angielskim i francuskim. Ten nurt mojego pisania możecie znaleźć na stronie głównej https://discoversocialsciences.com/. Pisanie po polsku leżało u mnie do tej pory nieco odłogiem. Teraz mam nadzieję udostępniać regularnie także treści w języku polskim.

Dla tych z Was, którzy z moim pisaniem stykają się po raz pierwszy, krótka prezentacja mojej osoby. Nazywam się Krzysztof Waśniewski, jestem doktorem nauk ekonomicznych i wykładowcą na Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jestem pasjonatem nauk społecznych oraz nauki w ogóle.

Do prowadzenia polskojęzycznego wątku mojego bloga zabieram się na dwóch różnych platformach. Po pierwsze, na moim blogu „Discover Social Sciences”, prowadzonym jak dotąd po angielsku i francusku, zaczynam doczepiać podstrony w języku polski. Po drugie, wracam do prowadzenia bloga „Ciekawość społeczna”, który rozpocząłem rok temu w środowisku Blogger i następnie, niestety, pozostawiłem bez ciągu dalszego. Na razie wygląda to jak nieco bałaganu, ale ja tak już mam: zaczynam od czegoś, co wygląda jak chaos, ale po jakimś czasie (prawie) wszystkie ołówki ułożone są w tej samej osi.

 

Gra w tożsamość (28 sierpnia 2018)

Leave a Reply